FAQ

Jak przyspieszyć wymianę? Czyli wymiana w 5 MINUT!

Aby przyspieszyć swoją wymianę wystarczy skontaktować się z nami przez nasz fanpage. Jeżeli dasz znać wcześniej o twojej wymianie, jesteśmy w stanie ją zrealizować nawet w 5 minut!

Czy mogę zmniejszyć prowizję?

Tak, możesz. W głębinach internetu możesz odnaleźć kod rabatowy przy którym znajdziesz instrukcję jego użycia – pozwala on na zmniejszenie prowizji wymiany. ALE jest jeden haczyk – trzeba go odnaleźć.

Podpowiedź: YouTube

Dlaczego prowizja jest taka duża?

Strona działa już 3 lata dzięki temu że od zawsze oferowaliśmy uczciwe wymiany i dbaliśmy o klienta – świadczą o tym setki opinii które można zweryfikować. W tych czasach powstaje wiele podobnych stron oferujących bardzo niskie prowizje – ale niestety większość z nich to zwykłe oszustwa. Wychodzimy z założenia iż wolimy wymienić mniej ale uczciwie, niż więcej okradając przy tym inne osoby.

Ile trwa wymiana?

Staramy się aby wymiana trwała kilka minut, maksymalnie kilka godzin. Twoje zamówienie nie powinno zostać zrealizowane nie później niż następnego dnia po wysłaniu wymiany.

Czy wymieniamy w weekendy?

Tak, nasza strona działa 365 dni w roku – włączając w to święta, jednakże czasami w weekendy lub święta wymiana może zająć chwilkę dłużej.

Czy wymieniamy PSC w innej walucie?

Tak – wymieniamy. Jeśli chcesz poznać dokładną kwotę jaką otrzymasz prosimy o kontakt przez nasz fanpage. Wymieniamy PSC w większości walut ale niestety w przypadku niektórych nie ma takiej możliwości o czym zostaniesz poinformowany.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadaj je przez wiadomość na fanpage.

Staramy się odpowiadać w kilka minut ale niestety robotami nie jesteśmy i czasami zajmie to chwilkę dłużej.

Pamiętaj, że jesteśmy do twojej dyspozycji.