Regulamin

ZASADY I WARUNKI

Umowa określa warunki elektronicznej wymiany walut Wymien-psc.pl. Korzystanie z usług serwisu Wymien-psc.pl  oznaczają pełną zgodę klienta na daną Umowę. W przypadku braku porozumienia z Umową, klient nie ma prawa do prowadzenia wymiany w Wymien-psc.pl.

Usługa Wymien-psc.pl  zapewnia klientom elektroniczną wymianę danych pomiędzy Paysafecard, PayPal, zgodnie z naszym dostępne kierunki wymiany. 

Administracja Wymien-psc.pl  nie ponosi odpowiedzialności i nie pokrywaja strat spowodowanych nieprawidłową (nieautoryzowaną) usługą użytkowania, a także błędami popełnionymi przez klienta przy wypełnianiu form wymiany, co może skutkować przeniesieniem środków na niewłaściwe konto bądź opóźnienie wymiany.

Wymiana operacji zostanie zakończona, ponieważ usługa przekazuje środki klientowi.

Operacja jest transakcją jednorazową. Zwrot przekazanych środków po wymianie nie jest możliwy.

Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do trwałego zatrzymania środków przekazanych mu przez klienta, podjęła próbę jakiegokolwiek ataku na serwer, a także wszelkich prób włamania i oszustw na tej stronie lub dokonywania jakichkolwiek oszustw na tej stronie.

Korzystanie z Usługi w celu wykonywania łobuzerskich i nielegalnych działań jest zabronione. Korzystając z Serwisu, klient zgadza się, że każda próba wymiany kapryśnego kapitału będzie miała wpływ na wszelką surowość prawa.

Ta strona kupuje PIN Paysafecard. Chociaż Usługa nie jest wspierana przez Paysafecard ani nie jest powiązana z administracją Paysafecard i działa całkowicie niezależnie. Przesłanie numerów kuponów na tej stronie oznacza, że ​​zgadzasz się na wszystkie opublikowane warunki i rozumiesz, że robisz to wyłącznie na własne ryzyko. Administracja Paysafecard nie ponosi odpowiedzialności za tę usługę. Ufając tej stronie, polegasz wyłącznie na jej solidnej reputacji.

Wszystkie informacje umieszczone na tej stronie, w tym obrazy graficzne, kody źródłowe skryptów oraz informacje tekstowe, są własnością Wymien-psc.pl. Wszelkie kopiowanie informacji będzie w każdym przypadku ścigane i nieuchronnie spowoduje skargi do organów ścigania i wszystkich organizacji, odpowiedzialnych za dystrybucję i umieszczanie tych informacji. Logo Paysafecard, PayPal są własnością odpowiednich właścicieli.

Strona z powodu bezpieczeństwa przyjmuje tylko zlecenia do kwoty 100 zł, w przypadku chęci wymiany większej kwoty – rozbij ot na kilka zleceń wedle uznania.

Strona wymienia środki w 48h po zmiany statusu zamówienia na „przyjęte przez pracownika”. W przypadku nie otrzymania takiego statusu lub odmowy, skontaktuj się z nami przez fanpage.

W przypadku podania poprawnego kodu PSC ale błędnych danych, strona po kontakcie na wskazany mail przez klienta kontaktuje się w celu uzyskania informacji dotyczących poprawnych danych do przelewu, jeśli informacji takich nie otrzyma w przeciągu 48h, zamówienie przepada.

W przypadku wymiany kodu w innej walucie niż PLN, istnieje możliwość naliczenia dodatkowej prowizji (5-20%) z tytułu przewalutowania, wysokość prowizji zależy od waluty i typu kodu, jeśli chcesz się doinformować jaką kwotę konkretnie otrzymasz, zaraz po wysłaniu zlecenia wyślij nam numer zlecenia na facebook z zapytaniem o wysokość dodatkowej prowizji.

Po złożeniu zlecenia na stronie istnieje możliwość anulowania go tylko przez kontakt na Facebooku strony, w przypadku podjęcia realizacji zlecenia przez stronę (czyt. użycie kodu i rozpoczęcie procesu wypłaty) anulowanie zlecenia nie jest już możliwe.