Regulamin bonusów i promocji

Promocja – otrzymaj do 100% wypłaty!

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem strony, to w ramach promocji możesz otrzymać do 100% wartości kodu na dowolną opcję wypłaty. Maksymalna kwota wymiany do której można jednorazowo skorzystać z promocji to 20 PSC. Aby skorzystać z promocji, wpisz w pole „oferta specjalna” kod: promocja. Jeżeli spełniasz warunki promocji to otrzymasz pełną kwotę na wybraną opcję wypłaty.

Jeżeli już korzystałeś z wymiany i wpiszesz kod: promocja, wtedy twoja wymiana zostanie zrealizowana po standardowym kursie. Warto wtedy skorzystać z poniższych bonusów, ponieważ podając błędną ofertę specjalną – uniemożliwiasz skorzystanie z np. „losowego bonusu”.

Promocja jest aktualna do wyczerpania zapasów.

Losowy bonus – powiększ wypłatę o losową kwotę!

Aby skorzystać z losowego bonusu należy wpisać w pole „oferta specjalna” kod: losowy bonus. Nie musisz spełniać żadnych warunków aby skorzystać z tej promocji, nie ma ograniczeń do liczby użyć tego kodu. Korzystając z „losowego bonusu” do twojej wypłaty zostanie przydzielony losowy bonus od 1% do 100% wartości wymiany. Jeżeli wysyłasz kod na 100 PSC to korzystając z losowego bonusu możesz maksymalnie otrzymać 100 PSC wypłaty.

Ekspresowa realizacja – otrzymaj środki nawet w 5 minut!

Zależy Ci aby otrzymać ekspresowo środki? Żaden problem! Wystarczy że w pole „oferta specjalna” wpiszesz kod: ekspresowa realizacja. Wtedy twoje zlecenie będzie zrealizowane priorytetowo, nawet do 5 minut. Nie ma ograniczeń korzystania z tego bonusu oraz nie musisz spełniać żadnych wymagań.

W przypadku podania błędnej treści kodu – nie zostanie on aktywowany.